• 1

Новини

  • Стандартно
  • По назві
  • По даті
  • Довільно
Ще новини SHIFT-усі новини load all

ПРИПИНЕНО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ ДИТЯЧОЇ ПРОДУКЦІЇ З ОЗНАКАМИ КОНТРАФАКТНОСТІ

Співробітниками кіберполіції в Дніпропетровській області припинено діяльність з розповсюдження контрафактних товарів дитячого користування.

Група зловмисників створила 2 Інтернет-ресурси, за допомогою яких на території України розповсюджувалися дитячі товари та іграшки, якість яких не відповідала державним санітарно-технічним умовам та використання яких могло спричинити шкоду здоров’ю. Зазначені товари та комплектуючі до них завозилися учасниками групи на територію України з порушенням митних правил з іноземних держав, насамперед – КНР. У подальшому, у заздалегідь підготовлених цехах, проводилося комплектування (збирання) іграшок та розважальних приладів для дітей, пакування їх у обгортки та коробки із незаконним маркуванням та подальшим використанням знаку для товарів, права на який належать одній із українських компаній.

У ході реалізації оперативної інформації та проведення 2-х санкціонованих судом обшуків на складах зберігання та пакування зазначеної продукції у місті Дніпро, вилучено:

- дитячу продукцію з ознаками контрафактності (дитячі іграшки для різної вікової категорії дітей, дитячі розважальні прилади тощо) на загальну суму більше 3-х мільйонів гривень;

- документи та матеріальні носії інформації, що підтверджують злочинну діяльність.

Наразі, проводиться відпрацювання фігурантів, їх зв’язків. Вилучену продукцію надіслано для проведення експертизи, за результатами якої буде вирішено питання про вручення 2-м фігурантам повідомлень про підозру за ч. 3 ст. 229 КК України.