• 1

Новини

  • Стандартно
  • По назві
  • По даті
  • Довільно
Ще новини SHIFT-усі новини load all

В Чернігові виявлено організаторів міжнародного Торрент-Трекеру

З метою підняття іміджу України на міжнародній арені, працівниками Департаменту Кіберполіції проводиться постійна робота з виявлення та припинення діяльності он-лайн ресурсів, через які здійснюється незаконна трансляція та розповсюдження об’єктів авторського права. Тісний тандем кіберполіцейські та правовласники допомагає оперативно виявляти ,,сайти-ПІРАТИ” та притягувати до кримінальної відповідальності їх власників.

Одним з прикладів такої успішної роботи є припинення діяльності торрент-трекеру працівниками Чернігівського відділу кіберполіції, у ході спеціальної всеукраїнської операції ,,ПІРАТИ”. Даний сайт був орієнтовані як для мешканців України так і для осіб, що мешкають в країнах ближнього зарубіжжя. Щодня сайт відвідувало більше 10 тисяч осіб. Через даний ресурс незаконно розповсюджувалося більше 20 тисяч примірників аудіо-, відеопродукції - чим за попередніми підрахунками ,,Motion Pictures Association” було завдано матеріальних збитків на загальну суму більше 500 тисяч гривен.

У ході проведених працівниками кіберполіції обшуків було вилучено серверне та комп’ютерне обладнання, за допомою якого проводилося адміністрування та підтримання діяльності піратського сайту. Техніку направлено на експертизу, слідство триває.

Відповідно до санкції статті 176 (порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального Кодексу України, за якою ведеться слідство, організаторам діяльності піратського сайту загрожує позбавлення волі на строк до 6 років.